קידום שיווק ופרסום אתרי תיירות באינטרט

איך מקדמים אתר תיירות באינטרנט?

אז בנית אתר אינטרנט מרשים וסקסי ועכשיו הגיע הזמן להתחיל לעשות כסף אחרי כל ההשקעה הזו, אבל לבטח שאלת את עצמך איך עושים את זה?! או אם נהיה יותר מדוייקים, איך עושים את זה נכון?! סביר להניח שכבר קראת, שמעת או חקרת שמרבית מתנועת הגולשים שמגיעה לאתר אינטרנט היא במרבית הזמן דרך ערוצי שיווק כמו פייסבוק, אינסטגרם גוגל ועוד רבים וטובים.

רוצים לדעת איך עושים את זה נכון? הצטרפו אלינו וקבלו את כל הטיפים וההמלצות לקידום אתר תיירות באינטרנט בצורה נכונה ומקצועית, ומה אתם יכולים לעשות גם בלי מקדם אתרים בשביל לקחת את האתר שלכם צעד אחד קדימה להצלחה.

שיווק וקידום תיירות בגוגל

גוגל מאפשרת לכל אתר תיירות להופיע במנוע החיפוש בצורה אורגנית SEO או ממומן PPC באמצעות מודעות פרסום
קידום ממומן לאתרי תיירות בגוגל

אחת הדרכים להביא תנועה מוכרת לאתר שלך זה באמצעות פרסום ממומן בגוגל PPC, פלטפורמת הפרסום של Google Ads נחשבת לאחת מהמוצלחות והמדוייקות בעולם, אפיון, הקמה ואסטרטגיה נכונה לקמפיין, תקציב הגיוני, ואתר אינטרנט שנבנה בצורה נכונה, זו הדרך להצלחה בפרסום המכוון של גוגל.

כיום ישנם חברות פרסום אשר מתמחות בקידום ממומן בגוגל ושאר פלטפורמות השיווק, פרסום ושימוש במערכת הפרסום של גוגל אפשרית גם כן, אך חשוב מאוד לבצע את ההקמה ואסטרטגיית התמחור בצורה נכונה על מנת שההמרה והתוצאות יהיו מקסימליות וחיוביות בעבורך כבעל האתר.

עוד על קידום ממומן בגוגל
קידום אורגני לאתרי תיירות בגוגל

דירוג אורגני בגוגל הוא אחד הדברים הנפלאיים שיכולים לקרוא לאתר, הרי תסכימו איתנו שדירוג אורגני שמביא תנועת גולשים איכותית לאתר רק יכול לעשות לנו טוב, עולם הקידום האורגני בגוגל זה תורה בפני עצמה, כאשר ישנה את הדרך של קידום באמצעות מקדם אתרים מקצועי, וישנה האפשרות לקידום אורגני בצורה עצמאית,

אך שימו לב…קידום אורגני שלא נבנה ונעשה בצורה נכונה יכול לגרום נזק בלתי הפיך לאתר ולכן, חשוב מאוד לעשות את הדברים בזהירות מירבית או להתפשר ולתת למקדם מקצועי לעשות את העבודה שתטיס אתכם במעלה מנוע החיפוש של גוגל.

עוד על קידום אורגני בגוגל

אז לבטח יצא לך לעשות בירור קצר על הנושא של קידום אתרי תיירות ונופש באינטרנט, סביר להניח שנתקלת במידע רב שנשפך החוצה, שברגעים מסויימים יכול אף לגרום לבלבול ואין ספור שאלות שהתשובה המדוייקת עליהם היא תעלומה בפני עצמה, וזה מובן לגמרי, אחרי הכל לא סתם ענף התיירות מהווה את התחום השלישי בגודלו בעולם ברשת האינטרנט העולמית.

שיווק וקידום אתר התיירות במרבית המקרים מתבצע על ידי בעל מקצוע או עובד חברה שעושה את העבודה, בחברת וארגונים כגון: סוכנויות נסיעות גדולות, רשתות בתי מלון ואטרקציות מובילות, ניתן למצוא את אנשי הקידום שעושים את עבודתם נאמנה, בחברות קטנות יותר שנפח העובדים והתנועה קטן, נמצא בדרך כלל את מנהל האתר שמוגדר כ WebMaster, שאחד מתפקידו בשוטף זה גם לקדם את האתר, בדרך כלל תמצאו אותם בסוכנויות נסיעות בינוניות ומטה, מלונות בודדים, צימרים, אטרקציות קטנות, מסעדות ,חברות השכרת רכב קטנות וכדומה.

קידום ושיווק נגזר ממספר פעולות שאנו נדרשים לבצע בשביל למנף את האתר ולהגיע ליעדים אותם הצבנו מלכתחילה, וכאן אנחנו חייבים לשים דגש על הצבת היעדים, אז נכון…כולם משתמשים באותם הפלטפורמות בשביל לשווק ולמכור את השירותים אותם הם מציאים, אבל יחד עם זאת צריך לקחת בחשבון שלא כל אפיק שיווק מתאים לאותו העסק או החברה ולכן, חשוב, רצוי ומומלץ לעשות תכנון מקדים עם חברת הפרסום או הקידום שתהיה זו שאחראית על התחום.

דגש נוסף שחייבים לשים לפני שניגשים לתהליך קידום האתר שחשוב שתדעו, כל עבודת שיווק וקידום אתר שתעשו בעבור אתר אינטרנט שאינו בנוי בצורה נכונה למנועי חיפוש ולצרכי הגולש אינו יספק לכם את התוצאות והיעדים אותם הגדרתם מראש ולכן, חשוב מאוד טרם התחלת הקידום לבצע בדיקה מקצועית שתאשר לך שבוצעה בניית אתר תיירות בצורה נכונה גם בצד בטכני של הקוד.

מחפשים לקדם את האתר?

אנחנו בטרוול-טק נשמח לעזור לכם בכל שאלה ופתרון בדרך להצלחה בקידום ושיווק האתר!

קידום תיירות ב 4 שלבים

בשביל לקדם אתר יש לבצע פעולות מקדימות שיביאו לך את התוצאות הטובות ביותר במינימום עלויות!
  • בחירת אפיקי שיווק מועילים
  • מיקוד וטרגוט קהלים נכונים
  • ניתוח נתונים והסקת מסקנות
  • אופטימיזציה למודעות הפרסום

דוחות על בסיס חודשי

70 - SEO אורגני
45 - CPC ממומן
50 - SMO חברתי
63 - Affiliate שותפים

אפיקי השיווק שיטיסו את האתר שלך למעלה – ושלא יספרו לך סיפורים

אז איפה מקדמים? איך עושים את זה נכון? כמה זה עולה לי? במה עדיף לי להשקיע ובמה לא? הנה כל מה שצריך לדעת ושלא יספרו לך סיפורים!

צרו קשר לקידום אתרי תיירות ונופש

רוצה שנעזור לך לקדם את אתר התיירות שברשותך? צור איתנו קשר לבירור פרטים והצעת מחיר ונחזור אלייך בהקדם.
ההודעה נשלחה
Skip to content