ניהול ותחזוקת אתרי תיירות באינטרנט

ניהול אתר בצורה מקצועית

מה שווה ההשקה על ההעסק שלך אם אתה לא מנהל אותו בצורה נכונה?! וככה בדיוק אתר באינטרנט בכל תחום ובתיירות בפרט, ניהול ותחזוקת אתר זה לא זבנג וגמרנו ובטח לא קליק וסיימנו, העבודה הקשה אחרי שמסתיימת בניית האתר רק מתחילה במרבית המקרים, כאשר נדרש ניהול ותחזוק אתר בצורה נכונה וטובה שיהיה ניתן להוציא ממנו את המקסימום.

מחפשים ניהול אתר אינטרנט מקצועי?

אנחנו בטרוול-טק נשמח לעזור לכם בכל שאלה ופתרון בשביל ניהול אתר בצורה נכונה
ניתוח נתונים
ניתוח נתוני אתרי תיירות באינטרנט והסקת מסקנות להמשך פעילות שוטפת והגדלת המכירות באתר
כתיבת ניוזלטרים לדיוור
כתיבה ועריכת ניוזלטרים לדיוורי לקוחות מנוי אתרי תיירות, בכל הענפים: סוכני נסיעות, מלונות, הסעות, מסעדות ועוד…
ניהול ערוצי הפצה
חיבור מקומות אירוח לערוצי הפצה שונים ברשת וניהול תשואה, מכירות ותנועה יומיומית
כתיבת תכנים
תכנים שיווקים ואינפורמטייבים לאתרי תיירות באינטרנט ודפי נחיתה ברשת בכל ענפי התיירות השונים

ניהול אתר מתחיל במחשבה תחילה

אז אנחנו בטוחים שקיבלתם טיפים מהטובים ביותר, הקרובים, המשפחה ואלף ואחד קולגות בתחום איך לנהל את האתר שלך בצורה הטובה ביותר ומה צריך לעשות, אבל בואו נשים לרגע את כל מה שהכרתם עד כה בצד ותנו לנו להסביר לכם מה צריך לעשות (על קצה המזלג) בשביל שהכל יעבוד כמו שעון.

מחפש מנהל/ת לאתר האינטרנט שלך?

ידוע לכולנו שעבודת מנהל האתר יהיה אולי עבודה נוחה שבה מרבית שעות היום יושבים על הכסא, אבל יחד עם זאת חשוב מאוד שלאותו אדם העושה את העבודה יהיה ניסיון הדרוש התגייסות מלאה למשימה, תחום התיירות, מלונאות, פנאי ואירוח הוא תחום מאוד דינמי, כאשר יחד איתו דרוש להביא ידע מעולם הטכנולוגיה והטרוולטק שדינמי לא פחות בשביל לצלוח את המשימה כראוי.

מחפש מנהל אתר אינטרנט? רוצה הצעת מחיר לניהול פלטפורמת התיירות שברשותך ברשת? מלא את הפרטים בטופס יצירת קשר ממש כאן ונשמח לחזור אלייך עם כל הפרטים בהקדם.

צרו קשר לפרטים נוספים

על מנת שנוכל לעזור לך בהערכת מחיר מדוייקת בעבור שעות עבודה לניהול האתר, צרו איתנו קשר ונשמח לחזור אליכם בהקדם עם פרטים נוספים בנושא.
ההודעה נשלחה
Skip to content