פיתוח ובניית אתר תיירות באינטרנט

בניית אתרים, מאיפה מתחילים?

החלטת לבנות אתר תיירות באינטרנט ולממש את החזון? או להשתדרג לאתר אינטרנט חדש שיכול להחזיר לך לחיים את העסק הקיים ? הגעת למקום הנכון! אז תנו לנו לשפוך קצת אור על הנושא ב 5 דק' ולהסביר לכם מהי בניית אתר בענף הפנאי והאירוח?! איך בונים אתר תיירות בצורה נכונה ומאורגנת?! מהם סוגי האתרים הקיימים?! ומה סדר גדול של תקציב בעבור פרוייקטים שכאלו?!

מחפשים לבנות אתר תיירות?

אנחנו בטרוול-טק נשמח לעזור לכם בכל שאלה ופתרון בדרך להקמת האתר המושלם!

סוגי אתרי אינטרנט בתיירות

נכון לכתיבת שורות אלו אפשר להגיד שאנחנו מבורכים בלא מעט אתרים הפזורים ברשת בכל השפות, בכל הצבעים, ולפעמים את האמת שזה אפילו מרגיש שיש יותר מדי. אז לפני שתיגש לחתום על הסכם דברים לפיתוח ובנייה של אתר אינטרנט, חשוב מאוד שתדע על סוגי האתרים הקיימים בשוק שיעזרו לך לקבל את ההחלטה הנכונה ולהחליט מהו האתר המתאים ביותר עבורך.

הפלטפורמה עליה נבנה האתר

הפלטפורמה עליה נבנה אתר לא פחות חשובה מתהליך ההקמה עצמו, כיום אפשר להבדיל בין שני סוגים של אתרים, פלטפורמות הקוד הפתוח הם אלו בעלות התבניות המעוצבות והנוצצות כאשר בדרך כלל תשמעו בין לבין את המילים וורדפרס, ג'ומלה, דרופל, מג'נטו וכו….כל אלו הם פלטפורמות לבניית אתרים בקוד פתוח, מה שאומר שבדרך כלל כל מתכנת מיומן יכול להשתלב ולתחזק טכנית את המערכת והאתר, בניגוד לכך ישנם אתרים שנבנים בצורה עצמאית בפיתוח אישי ומדוייק בהתאם לצרכי העסק, אלו בדרךך כלל עסקים שמגיעים עם חזון, תוכנית מסודרת, סטרטאפ, ותקציב מאורגן בשביל להקים את הפלטפורמה ולשווק אותה כפי שהם רוצים.

וורדפרס
מערכת ניהול התוכן הגדולה בעולם בקוד פתוח PHP על בסיס נתונים MySQL עם תבניות מיוחדות בתיירות
מג'נטו
מג'נטו הינה מערכת סחר מבוססת קוד פתוח PHP אשר פותחה על ידי חברת Varien
ג'ומלה
מערכת ניהול תוכן בקוד פתוח PHP הנחשבת לאחת מהמערכות המובילות, ומשתמשת במסד נתונים MySQL
דרופל
מערכת ניהול תוכן חופשית המאפשרת בנייה וניהול של אתרי אינטרנט תחת רישיון ציבורי של GNU

אבני דרך ושלבים לבניית אתר

"איך פותחים אתר תיירות???" (בונים...)

זו בדיוק השאלה שחוזרת על עצמה מקולגות, חברים ועוברי אורח על הדרך שנעים להכיר.

אז השאלה היא לא "איך פותחים אתר תיירות" אלא, מהם השלבים הנכונים בשביל לבנות אתר תיירות בצורה נכונה שיפעל כעסק כלכלי שעובד?!

ראשית כל חשוב מאוד לדעת מה החזון ומה תמהיל המוצרים שלך בעסק, תסכימו איתנו שאתר של סוכנות נסיעות המוכרת שירותי טיסות ואירוח בבתי מלון שונים בעולם, יהיה שונה שמיים וארץ מאתר אינטרנט שממוקד לטיולי ספארי באפריקה ולכן, חשוב מאוד ראשית כל לדעת מהו תמהיל השירותים והמוצרים, לאחר מכן להתחיל לאפיין את האתר וכל חלק וחלק בו החל מדף הבית, דף חנות הסוכנות ועד דף המוצר התיירותי בו תתבצע המכירה בפועל.

לאחר האפיון של האתר נכנסים לחלק האומנותי ופה בעצם נכנס הגרפיקאי שלנו לתמונה, המשלב את היכולות הגרפיות שלו וניסיון ה UX/UI שצברנו בדרך בשביל למתג לך את האתר בהתאם למהות העסק והחזון העומד מאחוריו, כאשר הגרפיקאי מסיים את עבודתו מתחילים בשלב בניית האתר, כאשר זהו השלב בו המתכנת יטמיע את כל האלמנטים הגרפיים שהוכנו מבעוד מועד ובהתאם לאפיון האתר שתואם אל מול מנהל הפרוייקטים העובד עם לקוח הקצה על הפרוייקט.

צרו קשר לבניית אתר אינטרנט בתיירות

עלות פיתוח ובניית אתר היא שונה ומשתנה בהתאם למורכבות האתר, סוג האתר, הפלטפורמה שעליה נבנה את האתר, גרפיקה, תכנים, ופרמטרים נוספים שנגזרים בדרך ומשפיעים ישירות על תמחור של אתר אינטרנט. על מנת שנוכל לעזור לך בהערכת מחיר מדוייקת בעבור בניית האתר שלך צור איתנו קשר ונשמח לחזור אלייך בהקדם עם פרטים נוספים בנושא.
ההודעה נשלחה
Skip to content