אודותינו

ברוכים הבאים לטרוולטק

_

שנים של עשייה, ניסיון והרבה חלומות שעד לפני כמה שנים רק היו באוויר הביאו אותנו לעשות את הצעד ולהקים את טרוולטק – חברת טכנולוגיה ודיגיטל הראשונה בישראל המתמחה ב"ניהול והובלת פרויקטים טכנולוגים בענף התיירות, פנאי ואירוח".

בטח יצא לך לדפדף ולרפרף מעט באתר שלנו ולשאול את עצמך במה אנחנו שונים כל כך מחברות אינטרנט וטכנולוגיה אחרות הנמצאות סביר להניח ממש ברגע זה על גבי הדפדפן שלך, אז את האמת שאין הרבה הבדלים בין  TravelTech לבין חברות טכנולוגיה אחרות בשוק, אבל מה שכן מייחד ומבדל אותנו זה שאנחנו מתמחים בבנייה, קידום ושיווק, ניהול והובלת פרויקטים בענף התיירות והנסיעות.

 

ניסיון זה לא הכל – אבל גם את זה יש לנו

ברשותנו ניסיון של מעל 10 שנים ברבדי הטכנולוגיה השונים ובתיירות בפרט, הכולל את צד פיתוח הממשקים השונים על גביי פלטפורמות אינטרנטיות שונות, אסטרטגיות שיווק וקידום אפליקציות ואתרים, התממשקויות וחבירה לשיתופי פעולה מניבים ומועילים עם גופים ואתרי אינטרנט בעולם התיירות והפנאי, מחקרי אנליזה בשביל שנוכל יחד לעשות בשבילך ניתוח והסקת מסקנות למיקסום רווחי הארגון, באמצעות כלי ניהול וניתוח מהמתקדמים בעולם הטכנולוגיה, שירותי תחזוקה ואחסון, בניית מותג מנצח, גרפיקה ועיצוב, כתיבה ועריכת תכנים אינפורמטייבים ושיווקים בהתאם לתמהיל מוצרי החברה, ושירותים נוספים שנשמח לספר לכם עליהם על כוס קפה.

 

אז למה הניסיון זה לא הכל..?

כי בשביל לעשות תיירות באינטרנט חשוב שבנוסף לכל הידע והרזומה הטכנולוגי יהיה מישהו שנמצא מאחורי הקלעים ויודע גם לעשות תיירות בפועל, ולא רק באמצעות מקלדת ועכבר יסלחו לנו אנשי ההייטק והטכנולוגיה.

 

תשאלו את עצמכם לרגע מהו המוצר תיירות?

אם אתם וותיקים בענף התיירות וברשותכם הניסיון אז סביר להניח שאנחנו לא מגלים לכם את אמריקה, אבל אלו שרק עכשיו קופצים למים חייבים לדעת שהמוצר התיירותי הוא מוצר וירטואלי שללקוח הרוכש את השירותים והמוצרים אין את אפשרות להרגיש או לחוש לפני, בניגוד למוצרים אחרים שנמצאים על המדף ועליהם יש שליטה ושיקול דעת מקדים אם לבצע את הרכישה או לא ולכן, כאן טרוולטק נכנסים לתמונה!

בנוסף לניסיון שלנו בעולם הטכנולוגיה ומפגשים של מאחורי הקלעים עם אתרי תיירות ופנאי מהגדולים והמצליחים בעולם, ברשותנו גם ניסיון מעולם התיירות הפורנטלי והאישי כאשר הצוות שלנו מורכב ברובו מסוכני נסיעות ומלונאים לשעבר שעברו דבר אחד או שניים במהלך הקריירה שלהם בענף התיירות, ומכירים את הגישה והאינטרקציה היומיומית הדרושה ללקוח בשביל לסגור את העסקה און ליין באמצעות האתר או האפליקציה אותה אנו ננהל עבורך.

אנחנו בטרוולטק מאמינים ויודעים שיש לנו דרך ומטרה משותפת ולכן ,כל לקוח שלנו הוא לא רק פרטנר אלא גם שותף מלא לדרך והתהליך, הצלחה שלך זו הצלחה שלנו!

 

10+שנות ניסיון
100+לקוחות מרוצים
250+פרויקטים

יש לנו דרך ומטרה אחת!

_

הצלחה שלך זו הצלחה שלנו!

אז שנתחיל לעבוד ונעשה ביחד תיירות..?!

שותפים לדרך…

_

נגישות