אודותינו

ברוכים הבאים לטרוולטק

שנים של עשייה, ניסיון והרבה חלומות שעד לפני כמה שנים רק היו באוויר הביאו אותנו לעשות את הצעד ולהקים את טרוולטק – חברת טכנולוגיה ודיגיטל המתמחה ב"ניהול והובלת פרויקטים טכנולוגים בענף התיירות, פנאי ואירוח", עם ניסיון של מעל 15 שנה באתרי תיירות באינטרנט.

ברשותנו ניסיון של מעל 15 שנה ברבדי הטכנולוגיה השונים ובתיירות בפרט, הכולל את צד פיתוח הממשקים השונים על גביי פלטפורמות אינטרנטיות שונות, אסטרטגיות שיווק וקידום אפליקציות ואתרים, התממשקויות וחבירה לשיתופי פעולה מניבים ומועילים עם גופים ואתרי אינטרנט בעולם התיירות והפנאי, מחקרי אנליזה בשביל שנוכל יחד לעשות בשבילך ניתוח והסקת מסקנות למיקסום רווחי הארגון, באמצעות כלי ניהול וניתוח מהמתקדמים בעולם הטכנולוגיה, שירותי תחזוקה ואחסון, בניית מותג מנצח, גרפיקה ועיצוב, כתיבה ועריכת תכנים אינפורמטייבים ושיווקים בהתאם לתמהיל מוצרי החברה, ושירותים נוספים שנשמח לספר לכם עליהם על כוס קפה.

אם אתם וותיקים בענף התיירות וברשותכם הניסיון אז סביר להניח שאנחנו לא מגלים לכם את אמריקה, אבל אלו שרק עכשיו קופצים למים חייבים לדעת שהמוצר התיירותי הוא מוצר וירטואלי שללקוח הרוכש את השירותים והמוצרים אין את אפשרות להרגיש או לחוש לפני, בניגוד למוצרים אחרים שנמצאים על המדף ועליהם יש שליטה ושיקול דעת מקדים אם לבצע את הרכישה או לא ולכן, כאן טרוולטק נכנסים לתמונה!

בנוסף לניסיון שלנו בעולם הטכנולוגיה ומפגשים של מאחורי הקלעים עם אתרי תיירות ופנאי מהגדולים והמצליחים בעולם, ברשותנו גם ניסיון מעולם התיירות הפורנטלי והאישי כאשר הצוות שלנו מורכב ברובו מסוכני נסיעות ומלונאים לשעבר שעברו דבר אחד או שניים במהלך הקריירה שלהם בענף התיירות, ומכירים את הגישה והאינטרקציה היומיומית הדרושה ללקוח בשביל לסגור את העסקה און ליין באמצעות האתר או האפליקציה אותה אנו ננהל עבורך.

אנחנו בטרוולטק מאמינים ויודעים שיש לנו דרך ומטרה משותפת ולכן ,כל לקוח שלנו הוא לא רק פרטנר אלא גם שותף מלא לדרך והתהליך, הצלחה שלך זו הצלחה שלנו!

שירות ותמיכה טכנית
גם לפני וגם אחרי טרוולטק כאן בשביל לתת לך את השירות המקסימלי בשעות פעילות המשרד לכל שאלה, תקלה ופתרון
צוות שמדבר תיירות
הצוות שלנו מורכב מאנשי דיגיטל שלא רק חיים ונושמים תיירות באינטרנט, אלא גם מגיעים עם ניסיון ורזומה מענף התיירות בתפקידי מפתח שונים
בקרה ופיקוח
כחלק מהשירותים המשלימים שלנו אנחנו דואגים לפקח לך על הנכס הדיגיטלי 24/7 בעזרת מערכות ניטור ובקרה מתקדמות בשרתי ה VPS שלנו

תכירות את הצוות שלנו

הצוות שלנו שיגרמו לעסק שלכם להיות כמה רמות מעל כולם
Peter Spenser

Copywriter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing.

Angelina Johnson

SEO Specialist

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing.

שי חרש

מנהל תוכן ואתרים

ראש מחלקת ניהול תוכן ואתרי תיירות שידאג שהאתר שלכם תמיד יהיה מעודכן

ניצן גינסברג

מייסד ומנכ"ל

מייסד החברה עם מעל 20 שנות ניסיון בעולמות התיירות והדיגיטל

יש לנו דרך ומטרה משותפת!

לכל השירותים שלנו
הצלחה שלך זו הצלחה שלנו! אז שנתחיל לעבוד ונעשה תיירות..?!

כאן לכל שאלה

אנא מלאו את טופס יצירת קשר ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם בשעות פעילות המשרד!
ההודעה נשלחה
Skip to content