אחסון ושרתים לאתרי תיירות באינטרנט

בחירת חברת אחסון לאתר תיירות

אז הגיע השלב לבחור את האחסון של האתר שלך? מצוין, רק שחשוב לדעת כמה פרטים הכרחיים טרם רכישת האחסון שיכולים לעזור לך בבחירה הנכונה ביותר עבורך! אם יש תחום שהאינטרנט מוצף בו זה פלטפורמות המציעות שירותי אחסון ואירוח שרתי ענן למינהם שישמרו לכם על קבצי האתר ובכלל, אז חשוב מאוד לפני שמחליטים על חברת האחסון לעשות מספר בדיקות שיעזרו לך בקבלת החלטה הנכונה בבחירת החברה בו יתארח האתר שלך.

מחפשים חברת אחסון אתרים

אנחנו בטרוול-טק נשמח לעזור לכם בכל שאלה ופתרון בדרך לאחסון האתר שלך על שרת איכותי ובטוח!

שאלות ותשובות

סוגי אחסון אתרים

התאמת אחסון נקבעת בהתאם לתצורה ותנועת הגולשים באתר
אחסון שיתופי
כל חברת אחסון מציעה חבילות שונות, אחת מהחבילות היותר זולות שתקבלו זה חבילת אחסון שיתופי, מה שאומר במקרה הזה שיחד עם האתר שלכם ישנם עוד עשרות אם לא מאות אתרים שיושבים על אותו השרת בדיוק ומקבל את אותו ה IP, למה חשוב ה IP אתם שואלים? נסביר! יתרונות: אחסון זול חסרונות: עומס תעבורתי של תנועת גולשים על השרת, אירוח עם עוד מאות אתרים יכול להוות בעיה בקידום SEO, אך ישנו פתרון ברכישת IP פרטי בתשלום חודשי לחברת האחסון.
אחסון שרתי VPS
זהו בעצם אחסון על גביי שרת וירטואלי שיכול להיות בתצורת ווינדוס או לינוקס, כאשר האחסון בשרת הוא רק שלך עם IP פרטי ששייך אך ורק לך! יתרונות: IP פרטי, שרת וירטואלי פרטי, מצוין לקידום SEO, משלם בהתאם לתעבורה והצורך של אותו אתר. חסרונות: יקר – יכול להגיע למאות שקלים בחודש בהתאם ליכולות השרת והצורך.

צרו קשר לאחסון אתר

לבירור או הצעת מחיר בעבור אחסון האתר שברשותך מוזמנים ליצור קשר בטופס ממש כאן ונחזור אליך בהקדם האפשרי.
ההודעה נשלחה
Skip to content